Hrají za nás

Firemní hráči

František "Francimor" Toman

Kryptor, DOA rock

Pavel Bady Zbořil

J. A. R., Lucie Bílá, František Kop Q

Michal Bečka

Marcela Holanová, Vítěz Big Drum Bonanza 2014

Více na www.mikaronos.cz

Milan Cais

Tata Bojs

Jan Červenka

Jana Koubková Q, Smrt standardizmu, Double Guitar Q, Khaomatic

Vajco Deczi

New York Celula

Jarda Drápala

Anna K & band

Roman Haase

Aleš Brichta Project

Dan Hafstein

HLAHOL, EX: Motorband, Kreyson, Vitacit, Aleš Brichta Band

Alois Hedervári

Latin Wave, Charlie One and the Chocolate Factory.

David Hofrichter

Václav Neckář & Bacily

Martin Houdek

Monkey Bussines

Radek Hurčík

Kabát

David Koller

Kollerband

Richard Kroczek

Buty

Ota Petřina

Chinaski

Zdenek Pradlovský

Kreyson, Master

Pavel Razím

YoYo Band, Framus 5, Luboš Andršt,  Vedoucí skupiny bicích nástrojů na Státní konzervatoři v Praze

Jiří Slavíček

Independent

Václav Zíma

Blue Effect

Hrají s námi

Josef "Pepé" Pazdera

Gallileo, Rain, Agáta, Projekt 1, Dan“ Šakal“ Švarc

Martin Aman

Recording to movie, Paya May

Sváťa Čech

King Size,  Support Lesbiens

Jana Čermáková

Season Crack, Wretched Beauty

Tomáš Funk

INNOCENS
Více na www.innocens.net

Filip Jeníček

BIG BAND Theory, Mezcla Orquesta, ASPM a Šavle meče

Jan Jeny Janota

V.A.R.

Tomáš Kapek

Boom!Band

Tomáš Kašpar

Bloody Mary, U.M.P.,  The Wall – Filip Benešovský

Viktor Korduljak

Jook Joint, Corazon trio, Blues Power, Solo Sticks, Moravské divadlo
Více na    www.viktorkorduljak.cz   a    www.jookjoint.cz

Martin Linhart

Tonya Graves, Fast Food Orchestra, Felix Slováček

Oliver Lipenský

J. Steinsdorfer Q,  Gipsy.CZ

Tomáš Makovský

Petr Zeman Quintet, Chicken Soup, Hot Line, Majerovy Brzdové Tabulky

Martin Maťha

Rozhlasový swingový orchestr V. Hlaváče
Taneční orchestr Variant
ValdaBand
Fordance Orchestra

Jiří Nedavaška

Michael Nosek

Personal Highway, eggnoise, Bitumen Beat, Prague Connection, Michal Worek Quartet, Radek Zapadlo Trio, Maraca

František Poborský

Skupina : Ewa Farna

Zdeněk Pospíšil

P. Kocman a PK Band, Abraxas, Harry Band, Petrovi Natěrači, Petr Roškaňuk a Blackout, I.Bartošová, Voltavox, Orkus

Jakub Šimral

Demencia Mortalis, Vynález Zkázy, Big band CL

Michal Stančík

Gothart

Petr Vajda

Doga, Törr.