Archiv

Provoz v aktuální situaci

S ohledem na aktuální dění jsme v Jeřábkově ulici osobně k dispozici pouze po domluvě na mailu davidhof@seznam.cz, případně na telefonním čísle 605 707 347.

BAZAR Sonor Ascent

Máme pro vás bazarový set SONOR Ascent Creme White o rozměrech 20", 8", 10", 12", 14", 14"x5" snare. Sada je včetně hardware CTS 4000, 3x šibenice, HH 400, pedál 200, SS 2000. Včetně obalů a bedny na HW. Cena za komplet 37.000 Kč.

Provoz během letních prázdnin

Jsme vám k dispozici i v době letních prázdnin, jen je nutné nás předem kontaktovat telefonicky a domluvit si návštěvu. Od 7. do 10. 7. je k dispozici David na telefonu  605 707 347, následující týden František   - 602 372 011. Následující týden opět David, pak František, a tak dále. Přejeme vám hezké léto!

Bazar Sonor Ascent

BAZAROVÁ SOUPRAVA Sonor Ascent,  povrch Ebony Stripes Rozměry: 10",12",14" floor tom, bass drum 20"x18" Sada je vyrobena z buku, bass drum ze 7 vrstev, tomy z 9 vrstev. Osazeno ráfky 2,3mm. K sadě je 2ks šibenice. 2 ks trny, 2 ks clamp Sonor. Na kopáku je blána Remo Powerstroke3, na tomech Remo Emperor Clear. V ceně obaly Globalbags. Cena 26.900 Kč Více informací: Alois Hedervari,  tel: 606 537 402

Novinky SONOR

Sonor připravil na tento rok hned několik novinek, a to zejména mezi malými bubny. Benny Greb představil svůj nový updatovaný snare, ba co víc, došlo i na rozšíření nabídky o mosaznou verzi. Video s více informacemi najdete ZDE. Dalším zajímavým bubínkem je "podpisovka" Josta Nickela - video, kde se bubínek představuje, najdete ZDE.  Všechny bubínky jsme pro vás již objednali,  další novinky připravujeme:)  

Bubenické Vánoce na Sonorista.cz

Přišla nám aktuální zásilka činelů z Istanbulu a úplně nové AQ1 ve fóliových úpravách. Hrají super:) Přijďte si k nám udělat Vánoce:)  

Nová řada činelů

Istanbul Agop přichází s novou řadou činelů Xist Dry Dark. Řada představuje pomyslný most mezi akustickými a elektronickými zvukovými barvami. Vyznačuje se kratším sustainem, sušším soundem se spodními podtóny, přesto však měkčím atakem. Video najdete ZDE.

Limitovaná verze AQ1 Lite Yellow!

Ve druhé polovině srpna pro vás budeme mít limitované AQ1 v barvě Lite Yellow. V nabídce jsou dvě konfigurace - Stage a Studio set - od každé varianty pro vás máme pět souprav za speciální cenu 25.900 Kč - a to včetně hardwaru.

Zásilka činelů právě dorazila:)

Máme pro vás čerstvou zásilku z dílny Istanbul Agop:) Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nový zvukový katalog

S novými řadami SONOR vám také přinášíme nový zvukový katalog, abyste si mohli novinky poslechnout pod rukama předních českých hráčů. Každý týden pro vás proto budeme nahrávat nové video, ať už s produkty SONOR nebo Istanbul Agop. Videa naleznete ZDE.